លោកអគ្គនាយករង ថោង​ វីរ៉ូ ទទួលបន្ទុករដ្ឋបាល-គ្រប់គ្រង តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់និស្សិតចំនួន ៤៥ នាក់
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នៅវេលាម៉ោង ១១ព្រឹក ថ្ងៃសុក្រ ៧រោច ខែបុស្ស ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៣ ខែមករា ឆ្នាំ ២០២៣ នៅសាលប្រជុំតូច កសស លោកអគ្គនាយករង ថោង​ វីរ៉ូ ទទួលបន្ទុករដ្ឋបាល-គ្រប់គ្រង តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែ ...
មករា ១៦, 2023

Mr. Thong Viro, Deputy Director-General in charge of Administration-Management, a representative of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia, in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 11 AM on Friday, 13th January 2023, at the venue of PAS Meeting Room, Mr. Thong Viro, Deputy Director-General in charge of Administration-Management, a representative of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia, in charge ...
January 16, 2023